DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Ważnym elementem w strategii rozwoju naszej firmy jest poszerzanie sieci dystrybucji. Współpracujemy z partnerami z całej Polski, zapewniamy im zarówno wsparcie produktowe, jak i atrakcyjne warunki handlowe. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty biznesowe.

Naszym partnerom oferujemy pełne zaplecze merytoryczne (szkolenia produktowe, techniczne, sprzedażowe), wsparcie marketingowe (katalogi, ulotki, plakaty, banery, kampanie reklamowe itd.), serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pełną obsługę logistyczną. Posiadamy kompletną infrastrukturę serwisową gwarantującą pełne wsparcie techniczne.

Decydując się na współpracę z nami, możecie być Państwo pewni, że związujecie się z doświadczoną, odpowiedzialną i stabilną finansowo firmą, o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza firma spełnia obowiązki prawne związane z wprowadzeniem do obrotu sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz obowiązki wynikające ze znowelizowanej ustawy o odpadach. Posiadamy wpis do "Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami" (BDO) pod numerem rejestrowym 000005213. Jest to niezmiernie istotny aspekt działalności, na który szczególnie zwracamy Państwa uwagę, ponieważ kary zapisane w ustawie dotyczą zarówno podmiotów prowadzących działalność bez wymaganego wpisu do bazy, jak i firm współpracujących z niezarejestrowanymi podmiotami.

Nasza współpraca z kontrahentami bazuje na wzajemnym zaufaniu, partnerstwie, poszanowaniu i utrzymywaniu jak najlepszych relacji biznesowych, tak aby obie strony były w pełni usatysfakcjonowane.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy wypełnienia formularza kontaktowego.