Posiadasz stary lub uszkodzony alkomat, którego wyników nie jesteś pewien?

Przynieś lub przyślij go do nas.

Jeżeli okaże się, że nie można go naprawić, albo że naprawa jest nieopłacalna, to otrzymasz od nas rabat na zakup nowego urządzenia! Nadal dużo osób używa alkomatów, które kupiły dość dawno. Często zdarza się, że są to urządzenia z sensorami półprzewodnikowymi lub sensorami elektrochemicznymi niskiej jakości, które alkomatami są jedynie z nazwy.

Urządzenia te mogą reagować nie tylko na alkohol, ale również na inne substancje jak np. silne miętowe cukierki, gumę do żucia, dym tytoniowy, aceton, czy nawet zwykłą herbatę. Rezultaty pomiarów są  w takich przypadkach obarczone ryzykiem dużego błędu. Sprawdzanie stanu własnej trzeźwości przy pomocy takich „alkomatów” oczywiście mija się z celem.

Dlatego w trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz w celu zachęcenia do korzystania z markowych  alkomatów, gwarantujących wysoką dokładność wskazań, nasza firma wprowadziła „Program Wymiany Alkomatów”.

W przypadku przyniesienia lub przesłania do naszego serwisu alkomatu, którego naprawa / kalibracja okaże się nieopłacalna lub niemożliwa (np. urządzenie nie ma portu kalibracyjnego, koszt naprawy przekracza wartość urządzenia itp.), otrzymacie od nas Państwo rabat do 15% na zakup nowego alkomatu marki BACscan® i do 10% w przypadku alkomatu marki Alcovisor®. Rabat liczony jest od cen detalicznych w sklepie internetowym Alkomat.pl i nie łączy się z innymi promocjami.

W celu skorzystania z ”Programu Wymiany Alkomatów” prosimy o kontakt: e-mail:serwis@aisko.pl | tel. (22) 852 11 38 lub poprzez formularz kontaktowy.